0 Kč

Stěhování Rotter

Stěhování a stěhovací služba Praha 

Zavolejte nám 604-645-124

Stehovani

Stěhování bytů

Stěhování bytů a domů. Nabízíme kvalitní, spolehlivé a levné stěhovací služby pro každého. Stěhování jednoho kusu nábytku  nebo celého bytu. Kompletní stěhovací servis od bezplatné prohlídky, doručení krabic, balení, přestěhování a bezpečnou přepravu Vašeho nákladu. Poskytujeme stěhování na klíč tj. kompletní přestěhování včetně zabalení věci a oblečení do krabic. Obalení nábytku a spotřebičů. Provedeme demontáž a zpětnou montáž vašeho nábytku, bude-li to nutné.

Stěhování firem a kanceláři 

Stěhování firem a kancelářského vybavení je s naši firmou hračka. Svěřte nám Vaše stěhování firmy, postaráme se o kompletní přestěhování Vašeho prostoru. Poskytujeme kompletní stěhovací a balící servis od A po Z. Zapujčíme a doručíme krabice na Vaše pracoviště. Odvezeme nepotřebné kancelářské vybavení do sběrných dvorů.

Levné stěhování

Dobře víme, že stěhování je finančně nákladné a člověk je nucen vydat za celý stěhovací proces mnoho peněz. Naše stěhovací firma má jako jedna z malá nejnižší ceny. Nabízíme opravdu levné stěhovací služby, které si muže dovolit opravdu skaždý. Nejsme plátci DPH, takže s námi platíte jen za odvedenou práci. Naše ceny jsou vždy pevné, bez skrytých poplatků a dalšího navýšení. Ceny jsou vždy dopředu přesně dané a nemůže tak dojít k žádnému problému při vyúčtování.

Stěhování s námi je hračka 

Stěhovací služby provádíme již několik let a za tu dobu jsme nasbírali tisíce spokojených zákazníků, kteří se na nás pravidelně obracejí s prosbou o přestěhování domácnosti, firmy či skladu. Se stěhováním máme bohaté zkušenosti, především se stěhováním bytů a rodinných domů, kde se nejlépe uplatní naše zkušenosti a stěhovací vozy. Ve vozech vozíme standartně rudl, vozík, nářadí, kurty, popruhy, deky a obalové materiály. Rádi Vám zapůjčíme krabice a šatní boxy, které doručíme před stěhováním. Pokud máte balení plné zuby, postaráme se o zabalení věcí do krabic a šatstva do boxů. V ceně našeho stěhování jste plně pojištění proti případnému poškození a v případě zájmu jsme schopni zajistit zabezpečení výtahu a zárubní, tak aby se nic nepoškrábalo. V našem zájmu je především spokojený zákazník a to lze dosáhnout jen kvalitní prací a profesionálním přístupem. Máte-li nějaké dotazy, nebojte se na nás obrátit.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.